Zranione serce i strach przed nowym uczuciem

W chwili gdy nasze serce jest mocno zranione po poprzednim nieudanym związku, bardzo trudno nawiązać nam jakiekolwiek nowe relacje z płcią przeciwną. Z jednej strony pragniemy miłości i zrozumienia, z drugiej strach przed nowym uczuciem jest silniejszy od chęci posiadania partnera.

Kiedy mamy we wspomnieniach jedynie złe doświadczenia i liczne zawody miłosne, boimy się porażki jaka może nas spotkać przy kolejnej próbie wejścia w trwały związek.

Stara miłość i nowa miłość

Dwa tak znane pojęcia, szczególnie ludziom po przejściach. Zawarcie nowego związku tuż po zdradzie czy innych ranach, jakie zostały nam zadane przez poprzedniego partnera, to nie lada wyzwanie. Wciąż bijemy się z myślami, „odgrzebujemy stare rany”, analizujemy relacje z obecnym partnerem, zupełnie nieświadomie porównując go do poprzednich związków. Warto skończyć definitywnie z przeszłością, odciąć się grubą kreską od przeszłości i z czystą kartą wiązać się z nowo poznaną osobą.

Miłość nie jest łatwym uczuciem, ale rejestrując się w portalu randkowym, gdzie wielu singli poszukuje szczęścia, zwiększamy swoje szanse na miłość. Portal randkowy i wyjątkowe randki internetowe to szansa dla każdego singla, nawet tego ze zranionym sercem.

Dodaj komentarz