Uśmiech sposobem na flirt

Zazwyczaj to panowie mają problemy z flirtem. Każdy portal randkowy próbuje im w tym pomóc poprzez różne poradniki i kursy, by ich randka online była dla nich przyjemniejsza i możliwie wolna od stresu.

Flirt jest jednak równie stresujący dla kobiet, a czasami nawet bardziej. I to paradoksalnie trudniejszy bywa flirt online, gdyż w czasie realnych spotkań można bardzo dużo zdziałać poprzez najzwyklejszy w świecie uśmiech.

Uśmiechaj się

Flirt to zjawisko, które jest trochę jak taniec, a trochę jak bitwa. Definiowany jest bardzo różnie, ale w różnych opisach niemal zawsze pojawia się powolne przełamywanie tabu i wchodzenie na tematy intymne bez bezpośredniego komunikowania takich zamiarów. Półsłówka, niedomówienia, sugestie. Bywa to faktycznie skomplikowane, ale zwłaszcza kobiety powinny być w stanie wyjść z tego wyzwania suchą stopą, jeśli tylko w odpowiednim zakresie wykorzystają swój uśmiech.

Uśmiech jest bowiem tym elementem języka ciała, który nie tylko przychodzi obu stronom najbardziej naturalnie, ale też jest łatwo rozumiany przez mężczyzn.

Uśmiechając się, kobieta jest w stanie skutecznie zachęcać mężczyznę i pokazywać mu, że jest na właściwych torach do skutecznego podrywu.

Dodaj komentarz