Jakich mężczyzn lepiej unikać?

Nawet jeżeli znacie się dłuższy czas i do tej pory mężczyzna nie wykazywał żadnych negatywnych cech, pamiętaj aby być czujną. Kobieca intuicja nigdy nie zawodzi. Warto wiedzieć, jakich mężczyzn najlepiej unikać, aby nie wchodzić w toksyczne relacje damsko męskie, które nie prowadzą do niczego dobrego.

Typy mężczyzn których należy unikać

Istnieje kilka charakterystycznych typów mężczyzn, których należy unikać, toksyczni mężczyźni tylko na początku czarują i zachwycają, później zwyczajnie niszczą kobietom życie. Jakie istnieją typy mężczyzn których należy unikać? Wymieńmy kilka:

  • mężczyzna narcystyczny,
  • mężczyzna o psychopatycznym usposobieniu,
  • facet, który musi wszystko kontrolować,
  • mężczyzna uzależniony od alkoholu bądź narkotyków,
  • facet, który wykazuje negatywne emocje względem swoich byłych kobiet, bądź ma wyjątkowo złe relacje z byłą żoną i jej rodziną.

To tylko niektóre typy mężczyzn, których należy unikać, a opis poszczególnych osobowości jest zbędny. Jeżeli wybierzemy jeden ze wskazanych typów, nasz związek nie będzie zdrową relacją damsko-męską, z czasem przerodzi się w wyjątkowo toksyczną więź, która będzie nas wypalać i niszczyć.

Osobowość mężczyzny

Warto tutaj dodać, że osobowość mężczyzny nie musi być toksyczna od początku związku. Zwykle na początku znajomości mamy tzw. „klapki na oczach” i nie widzimy żadnych jego wad. Dopiero po bliższym poznaniu zaczynamy zauważać wszystkie złe strony faceta, a intuicja wysyła coraz więcej sygnałów ostrzegawczych, mówiących nam o szybkim wycofaniu się z niezdrowego związku.

Dodaj komentarz